Shaun Kenny-Dowall try dáva Nového Zélandu vyhrať k úrovni sérii s Anglickom

Hoci rugby league je šport, ktorý sa spolieha na rýchle a frenetické charakteru pokusov a vysoké tempo, tam je veľa treba povedať, za dobrú kopanie hry – požiadať akýkoľvek Anglicko fanúšik, ktorý musel sedieť znepokojujúco skľučujúca a nudný výkon v sobotu popoludní.

Vzhľadom k tomu, čo je v stávke, veľkosť príležitosti a samotnej javisko, to bol výkon Anglicka, ktorý zaznel viac ako niekoľko poplašné zvony.Energia a ráznosť, s ktorými vyhral úvodný test tejto troch zápasov série po zásluhe z nich urobila obľúbenej mieri do tejto hry, ale tento pocit, že viac než menšie výkyv vo veľkom schéme things.England v Novom Zélande: Rugby League druhý test – ako sa to stalo viac

Londýn bol ich ustrice v sobotu popoludní; hoci tam boli povrchné futbalových hier v okolí, všetky oči sa upierali na olympijského štadiónu a Anglicku veľký deň von do jasných svetiel v hlavnom meste.Rad víťazstvo, prvý buď Anglicka alebo Veľkej Británii od roku 2007, bol tiež čaká Steve McNamara mužom v prípade, že by mohli vzniknúť víťazný v prednej časti nárazníka davu takmer 45.000 v takom zvodné a očarujúce aréne.

ich obrannej úsilie nemožno vyčítať; že majú iba pripustil jeden pokus vo viac ako 140 minútach rugby naznačuje, že sú prinajmenšom na správnej ceste v tomto ohľade. Ale pripustiť osamelý vyskúšať v hre rugby league a nie vyhrať vám povie všetko, čo potrebujete vedieť o anglickej útočiace vkus rovnako.

Či McNamara je nútený do zmien unáhlené pre rozhodujúcim v Wigan budúcu sobotu sa ešte len uvidí.Vždy bude existovať výzva na to, aby Sam Burgess vstúpil ako veľký národný hrdina, ale šance na to, že sa to deje, sú nulové. Je pravdepodobné, že tréner Anglicka prehodí palubu v oddelení polovice, pričom dvaja poslanci čakajú na krídlach. Facebook Twitter Pinterest Anglicko James Graham nedokáže založiť loptu a skúška sa neposkytuje v neskorších fázach zápasu proti Nového Zélandu.Foto: Paul Harding / PA

George Williams a Gareth Widdop ukázal záblesky sľub v Hull minulý víkend, ale obaja boli vážne off farby tu, a vyhliadka na oboch Luke Gale alebo Matty Smith – ale pravdepodobne nie oboje – sa dramaticky zvýšila po tomto výkone.

“Po každej hre skontrolovať veci a posúdiť a rozhodnúť, či môžete niečo zmeniť takticky alebo, pokiaľ ide o pracovníkov, a to raz nebude inak,” uviedol McNamara neskôr.

“Nie som príliš starosti; sme hrali jednu polovicu zápasu veľmi dobre, pokiaľ ide o našu obranu, ale my sme príliš veľa z nich v našej vlastnej polovici.Som stále veľmi istý môžeme otočiť to okolo. “

Widdop jediný skutočný vstup celé popoludnie bol trest, ktorý dal Anglicku pred Po ôsmich minútach, s Izákom Luke reagovať na 2-2 v polovica, ktorá nikdy naozaj dostal sa vôbec. To bolo až do oba tímy poskytujúce prísne úsilie v obrane a ani jedna strana ukazujúci útočiace talent brúsiť druhá dolu.

Nový Zéland Half-back párovanie Peta Hiku a Kodi Nikorima boli neúčinné ako Widdop a Williams v prvej polovici, ale oni by rastú v postave, pretože druhá polovica sa vlieklo, Nikorima zapôsobil potom, čo bol predložený na Tuimoala Lolohea.Bola to jeho znižovanie záťaže, ktorá zriadila jediný pokus popoludní v 43. minúte, keď Sydney útočník Shaun Kenny-Dowall dosadol na to, čo sa ukázalo, že je to hra, definujúce skóre.

Pri niekoľkých príležitostiach Kiwi mal príležitosť dať hru do postele, ale to nebolo až po veľmi kontroverzný okamihu, kedy sa im podarilo urobiť. Issac Luke minul rutinné pokutového kopu čas kráti a Hiku dvakrát zlyhal k zemi loptu pred Anglicko rekvizitu James Graham objavil na dotyk po chytré kop z Josh Hodgson.Austrálska rozhodca Gerard Sutton súhlasil, ale trochu ironické, že hovor bol zrušený dva English videa rozhodcov v službe.

Bol to výrečný okamih, keď dve minúty neskôr, Kiwi by behanie posun v znovu a Jordan Kahu nastaviť rozhodujúci frame v Wiganu s neskorogotickým pokles bránku. Všetky oči sa na DW Stadium urovnať sériu tej doby, a všetky oči na McNamara budúci ťah, ako sa pripravuje na túto hru. Palicu alebo Twist? Je to zaujímavé dilema.

u-stavky.com/