SD Eibar – Atlético Madrid 0:2

Triumfalnie wszedł nowy rok Atletico Madryt, który wygrał w Kraju Basków na ziemi ósmej Eibar 2: 0TH Goście okazały się zmienić boki, gdy po raz pierwszy otwarty mecz punktacji Ňíguez i piętnaście minut przed końcem uszczelnione bukmacher internetowy Unibet wygranej zwykły shooter Griezmann.

Atlético były w stanie wyraźnego faworyta, nie tylko ze względu na lepszą pozycję w tabeli, ale również dlatego, Eibar na sportowca od 2001 karłowate!

I to przez długi czas. Eibar, ani smutny szereg czasowy nie mógł odciąć.

Niestety, ogólny obraz gry znacznie pod wpływem złej ziemi kursu, co było do perfekcji i dobrej gotowości daleko. Połączenie gry utknęły w martwym punkcie, oczywiście, po obu stronach, i to było postrzegane raczej twardą walkę o każdą piłkę. Dopiero po pół godziny gry była dobra okazja do domu. Po standardowej sytuacji Eibar Moya nastąpiła przed penetracji, w którym Chorwacki obrońca grał Vrsaljko ręce, ale sędziowie błędnie ocenił sytuację i goście zapisać je z każdej katastrofy. Tuż przed końcem pierwszej połowy przeżył gościom bardziej ciekawą sytuację przed własnym bramkarzem. Dani Garcia przeniósł piłka wylądowała szansę wzbogacić, który zostanie przetworzony, ale okrągła nonsensem natychmiast odbił i nadzieje były przerywane.

Atletico w pierwszej połowie praktycznie nie stworzył, ale poszedł w 54 minucie prowadzenie. Po krótkiej rzutu rożnego posłał dokładną piłkę do pola karnego Filipe Luis Saul hlavičkující Ňíguez wysłany sportowców na prowadzenie! Jednak nawet po strzeleniu gola, że ​​do ulubionych, nie są optymalne osiągi i Pedro Leon ma 71 minut karania, z dobrej pozycji, ale brakowało trafić w cel. Eibar prostu roztrwonił swoje szanse i Atlético wydobywa minimalnej maksymalnie piętnaście minut przed końcem, wraz z zakombinovali Griezmann Gameiro i były pokryte ostateczne zwycięstwo. Bane Eibar podkreślił jeszcze ustawiony czas, kiedy udało mu się przezwyciężyć Moyu, ale na linii bramkowej uderzył Giménez.