Prekvapivý Joshua: Po získaní svetového titulu sa pochválil synom

Anthony Joshua, nový svetový šampión v boxerské ťažkej váhe, vie prekvapiť. Nielen, že titul IBF získal akoby nič najlepšie stávkové bonusy na internete počas dvoch kôl v súboji s obávaným Američanom Charlesom Martinom. V piatok 15. apríla navyše stávkovej kancelárie online prvýkrát svojim fanúšikom prostredníctvom príspevku na sociálnych sieťach odhalil, že sa stal otcom. Došlo k tomu však už minulý rok.

Máloktorý facebookový status vzbudil taký rozruch. Anthony Joshua, 15. apríla 2016 o 15:55: Konečne som dosiahol jedného z cieľov ako profesionálny boxer! Keď sa teraz všetko trochu upokojilo, nastal čas na posedenie a oddychu s rodinou a mojím malým šampiónom JJ – napísal Anthony Joshua nad fotku malého chlapca.

Nový svetový šampión IBF v boxerské ťažkej váhe touto správou prekvapil asi všetkých fanúšikov.Čo sa týka milostného života, je Joshua veľkým tajnostkár. Nikto vlastne nevie, ako jeho partnerka vyzerá. Vlastne sa ani nevedelo, či v súčasnosti nejakú životnú lásku má.

Pod príspevkom sa ihneď spustila diskusia, či sa skutočne jedná o potomka britského obľúbenca. Ak sa nestal treba “iba” strýkom.


Hoci občas Anthony Joshua na príspevky na sociálnych sieťach sám reaguje, v tomto prípade zostal mlčať.

S potvrdením otcovstva žiariace hviezdy súčasného boxu, prišiel až denník Sun s upresnením, že sa malý Joshua narodil už v minulom roku. List Mirror potom doplnil, že to bolo 6. októbra vo Watford General Hospital.

Chlapček dostal meno: Joseph Bayley Temiloluwa Prince Joshua.

Britský bulvár je na stope.Kým doteraz špekuloval o tom, že priateľkou Anthonyho Joshuu je buď hviezda X Factoru Rita Ora alebo supermodelka Cara Delevingnová. V rodnom liste malého Josepha je ako matka uvedená Nicole Osbourne, učiteľka pole dance. Tej dokonca Joshua vydal byt za 500 000 libier (takmer 17 miliónov korún).

VIDEO : Pozrite sa akú radosť má Anthony Joshua zo získania titulu IBF

Titul IBF vybojoval dvadsaťšesťročný ranami v sobotu 9.dobne 2016 v súboji s Američanom Charlesom Martinom, ktorého poslal k zemi už v druhom kole.

15. októbra 1989, Watford, Veľká Británia
Výška: 199 cm
Rozpätie: 208 cm
Váha: 108 kg
Bilancia: neporazený, 16 víťazstiev knokautom
Najväčšie úspechy: Zlatá medaily z OH 2012 v Londýne, držiteľ titulu spoločenstva národov, v roku 2013 vymenovaný za člena Rádu britského impéria, šampión IBF

najlepšie stávkové kancelárie