Návštěvní zóny v místnosti teenager

— to dítě je výrazný znak. Chce chytit všechno a hned, tak jeho pokoj často kombinuje ložnice, pracovní kout, hrací prostor a prostor pro hosty. Design nejnovější by měl být zvlášť pečlivě zváženo, protože chci, aby bylo pohodlné a funkční.

Návštěvní 1

Návštěvní zóna v teen pokoji by měla být dostatečně prostorná, aby se vaše dítě a jeho hosté mohli pohodlně usadit. Často dospívající chtějí mít co největší prostor pro zábavu, ale přesto, to by neměl zasahovat do pracovní zóny: pracovní prostor musí být kompletní.

Návštěvní 2

Zbývající prostor můžete se pokusit zbavit na úkor některých triků:

1.) Těžké “dospělí” židle je lepší nahradit na odlehčené židle nebo moderní křesla-polštáře, které pro úsporu místa pak můžete schovat do skříně.

2.) Spáč na čas příchodu hostů je možné odstranit, pokud místo běžné postele použít multifunkční pohovka.

3.) Návštěvní zóna je nemyslitelné bez stolu. Při příchodu hostů je možné rozšířit pracovní zóny za účet stolu, a použít ještě jeden stolek, na kolečkách nebo bez nich. Další místa v blízkosti pracovní prostor lze udělat, a stacionární, pokud prodloužit desku podél zdi nebo okna. Není nutné zcela odpojit zónu koníčků od pracovní plochy, protože studium může se stát součástí zájmů společnosti.

4.) Dlouhá nízká skříň podél zdi umožní odstranit oči, mnoho položek a nechat stěny volnými od objemné skříně, nebo regálů

5.) Dobře promyslet osvětlení, aby to prostor a zajistilo dostatek světla v pracovních oblastech.

Návštěvní 5 Návštěvní 4

Při navrhování místnosti teenager, ujistěte se, že jeho zájmy. I když nesouhlasíte s jeho názorem, a vypracovat společná řešení selže, zkuste se podívat na situaci očima dítěte, protože to je jeho osobní prostor.

Příklady zdobení pokoje pro děti

Rodičům je velmi těžké vytvořit komfortní prostor pro dvě děti. Zvláště, pokud tyto děti různého pohlaví. Malování jedné části místnosti v růžové a druhou polovinu do blue nevyřeší úkol. Je zapotřebí více detailní a promyšlený přístup k zónování, výběru nábytku a doplňků.

Nábytek může být stejné ve stylu. Jejím obsahem se budou zabývat sami děti a na policích a své osobní věci. Ale jednu velkou skříň, nebo regál může být sdílena. Je důležité, že taková možnost zónování je vhodný pouze podobným temperament dětem.
Také doporučuji: populární internetový obchod