Dokonca aj mnoho teenagerov neviem, ako sa prať

Dokonca aj mnoho teenagerov neviem, ako sa prať. Nedovoľte, aby vaše dieťa sa z nich. Deti už vo veku dvoch vám radi vytiahnite Bielizne z práčky a priviesť ho k vám. Chráň ho, aby zopakujte vaše akcie a trpezlivo mi ukázať, ako to urobiť správne. O 5 rokov dieťa bude môcť dostať bielizeň viac alebo menej jemne a slúži to k vám, takže si môžete zavesiť na stojan na sušenie.

Vo veku šesť môžete sa učiť dieťa prať sami. Povedz nám o režimy prevádzky vašej práčky. Ukáž mi, čo postupnosť akcií, ktoré musíte plniť sú: zaťaženie špinavú bielizeň rovnakej farby, pridajte prací prášok a kondicionér, vyberte položku nastavenia a spustiť auto — vaše dieťa dosť staré na to, aby sme to pochopili.
Rast rastlín

Vedomé záujmu v povahe dieťa začína objavovať do troch rokov, a to znamená, že je čas naučiť sa ho, starať sa o rastliny, a najlepší spôsob, ako to urobiť, je pestovať niečo sami. Teraz predáva mnoho súpravy zložené z rastlinných semien, zeminy, hnojív a pot, ale môžete si ju kúpiť všetky samostatne, alebo dokonca nájsť v krajine. Deti milujú starať o rastliny, najmä keď sú pestované s ich vlastných rúk. Ale ak budete nielen pozorovať rast sadeníc, ale aj pozrieť sa do knihy o botaniku, potom sa dieťa naučí veľa a mohli mať záujem v tejto téme. Keď ide do školy, to bude ľahšie učiť o svete okolo nás. Okrem toho, dieťa bude učiť starostlivosti a zodpovednosti.
Balenie darčekov

Záujem na balenie darčekov dostanete všetky deti v rôznom veku, ale ak vaše dieťa už chápe, že dávanie darov ako príjemný, ako ich získať, teraz je čas zaviesť ho na obale. Dieťa najprv vám môžu pomôcť vybrať papier a potom vystrihnúť a nalepiť pásku. Internet má mnoho nápadov, ako pekne a starostlivo zabaliť darček, tak neváhajte a ich použitie. Dieťa sa tak učí trpezlivosti, vytrvalosti. Mimochodom, darčekové balenia je skvelý spôsob, ako rozvíjať motorické zručnosti v mladšie deti, tak zapojiť v tejto hodine, aj tých najmenších.
Na prípravu jednoduchých jedál

Ak je vaše dieťa už 4 roky staré, potom požiadajte ho, aby vám pomôže variť. Dôverovať mu za jednoduché práce, a nebojte sa, keď je to niečo, symboly scatter, alebo škvrna, pretože robiť chyby, on sa učí robiť všetko presne a rýchlo. Jogurt s ovocím je skvelý príklad Raňajky vašich vlastných rúk. Deti od 4 rokov môžu dať jogurt v miske, umývanie ovocia, k 6 rokov sa už môžete urobiť rez pod kontrolou a aby sendviče. Do 7 rokov dieťa môže naučiť, ako sa zeleninový šalát. S 8-9 rokov, deti môžu začať používať rúra, za dozoru dospelej osoby. Hlavná vec, ktorú musíte venovať pozornosť, je bezpečnosť. Učiť vaše dieťa zvládnuť elektrických spotrebičov a plynový sporák.

Varenie spolu je skvelý spôsob, ako skombinovať voľný čas a konsolidácie rodinné tradície. Nech vaša rodina, napríklad, byť spolu na vyrezat knedle a varíme kapusta rolls pred Novým rokom. Deti budú čakať na tejto chvíli nie menej ako na dovolenku.
Autor: detský nábytok